Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect same as picture love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 36kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Cute |
| Height | 12 cm |
| Length | 22 cm |
| Width | 12 cm |
| SKU | sb2305117779691153 |
Author: m***s
Date:
Review: Perfect same as picture love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***e
Date:
Review: Very usefull and its very nice
Color: Clear
Size: one-size
Author: t***a
Date:
Review: very cute and sturdy material
Color: Clear
Size: one-size
Author: n***k
Date:
Review: Lovely case, great design, great quality. good size.
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.